Choď na obsah Choď na menu
 


Láska, sklamanie, priateľstvo

18. 2. 2010

Tak, ako každý deň som prišla zo školy, tašku som hodila do rohy izby, zapla počítač a kecala. Mala som však iný pocit ako zvyčajne, pretože to bol posledný školský deň. Totiž to zajtra boli už letné prázdniny. O chvíľku na to mi prišla pošta od veľmi dobrej kamarátky Mišky, že zajtra organizuje chatu, ktorá bude trvať tri dni. Tak isto, ako pozvala mňa, pozvala aj pár iných ľudí, ktorých nepoznám. Boli to všetko chalani.

Prešlo tých pár hodín a už sme boli na chate takmer všetci. Čakali sme už len tých chalanov. Zistila som, že sú štyria a volajú sa Michael, Martin, Alex a Patrik.

Keď prišli, Miška nás s nimi všetkých zoznámila. Všetci vyzerali v pohode, milí a priateľský...a celkom zlatý. Bol už večer, každý mal v sebe už dosť alkoholu a prúdila dobrá zábava a atmosféra. Sedelo sa vonku pri ohni a opekali sme si. Okolo nás bolo veľa miesta tak sme začali tancovať. V rádiu práve pustili slaďák a každý sa dával do dvojíc, aby mohli spolu tancovať. Za mnou prišiel Martin a opýtal sa ma, či si s ním zatancujem. Odpoveď bola jasná. Nato som si všimla, aké má krásne modré očká. Bol vážne pekný. Vtejto chvíli by som mu najradšej dala pusu. Ako sme tak pomaličky prekračovali, nejak to prišlo.......začali sme sa bozkávať! Bolo to tak krásne. Strávili sme spolu celý večer, cítila som sa ako v rozprávke...

Na druhý deň, keď sme všetci vstali, sadla som si k Martinovi vonku na lavičku. Opýtala som sa ho, ako sa mu páčila noc a ako sa zabavil. Odpovede včak boli negatívne! On sa chcel normálne baviť, tancovať, opekať si, piť a kecať s kamošmi a nie so mnou. Potom prišiel za mnou Alex a povedal mi, že on ľúbi inú babu. Bola to pre mňa dosť veľká rana! Povedala som si, že si ho tam nebudem všímať a budem sa normálne baviť. No asi o dve hodiny na to mi zavolala mamka a povedala, že sa mám vrátiť domov, lebo že musím ísť pomáhať na zabíjačku. Tak som aj išla. Asi tri dni na to mi na azete napísal, že či sa na neho hnevám. Potom sme si to nejak vysvetlili a už je to v pohode. Teraz sme dobrý kamaráti a nevymenila by som ho za nič!

Ďakujem Maťko za to, že si!!!

 http://www.zsnevadzova.sk/Files/Galleries/2007-2008%2Fvylet/opekacka.jpg