Choď na obsah Choď na menu
 


Blíženci

10. 3. 2010

Všeobecne

Ste úžasná bytosť vznášajúca sa na oblaku lásky počas celého roka. Či už ide o rodinu, stály vzťah alebo priateľov, sú pre vás potešením. Venujte sa nenáhlivo všedným drobnostiam, ktoré prináša každý deň. Spomaľte aj za volantom. Vykročte za pracovnými plánmi vždy pravou nohou. Prvý dojem je polovicou úspechu. V zamestnaní sa držte toho, čo ste začali minulý rok. Na pozitívnu strunu sa nalaďte v marci, nebedákajte nad daňovým priznaním a zamerajte sa viac na zdravie.

 

Vzťahy

Získate si srdce muža, na ktorého ukážete prstom už od apríla. S pribúdajúcim slnkom žijete len pre sex. Ak si vediete zápisníček svojich trofejí, možno vám prinesie aj iné výhody ako iba pocity víťazstva. Vyvarujte sa však zvádzania na pracovisku. Aspoň snubné prstienky si vymeňte v máji. Tie, čo to s láskou myslíte vážne. Pokiaľ ste zadaná a vezmete svoj partnerský život na ľahkú váhu, dočkáte sa pre flirty žiarlivých scén. Zveďte stáleho partnera na romantiku počas letnej dovolenky a máte vyhrané. Starostlivosť si teraz viac vyžadujú rodičia a starí rodičia. Priateľské vzťahy sa ťažšie pestujú, ale čas od apríla do augusta ich významne posunie k šťastne stráveným chvíľam. Kráčajte vpred s vedomím, že nikdy nie ste sami.

Práca

V práci dodržiavajte dochádzku, pokyny nadriadených a vôbec pracovnú disciplínu. V opačnom prípade sa môžete dočkať nemilého prekvapenia. Potopia vás vlastní kolegovia. Neverte im! Hrajte v prvom rade za seba. Ešteže na priateľov sa môžete spoľahnúť a posunú vám inú prácu. Ako zamestnankyňu vás potešia prémie na konci roka. Aspoň nejaká odmena za námahu vynaloženú v predvianočnom strese. Prehĺbte svoje kvalifikačné predpoklady štúdiom na začiatku roka a vaše postavenie sa nielen stabilizuje, ale pripraví vás aj na zodpovednejšie pracovné miesto. Uchádzajte sa o vedúcu pozíciu. Vymyslite niečo na privyrobenie si. Keď máte pocit, že ste na niečo už stará, urobte to. Kreativita v kancelárskej a administratívnej činnosti nemusí byť vždy na škodu.

Peniaze

Dôležitá je rovnováha medzi záležitosťami a vecami, ktoré si môžete kúpiť a tým, čo si nekúpite za žiadne peniaze. Nemudrujte o minulosti, nesnívajte o budúcnosti, ale chopte sa tohto okamihu. Vykročte tou správnou nohou, vystretým chrbtom a zdvihnutou bradou a zarábajte. Určite financie budete potrebovať na splácanie hypotéky za bývanie, ktoré ste si zaobstarali, alebo si ešte len chystáte zaobstarať. Peniaze vám poplynú z hlavného pracovného pomeru alebo aj z nejakej brigády popri hlavnom zamestnaní. Niekto z priateľov vám vypomôže pôžičkou alebo darom. Pokiaľ ste zadaná, tešte sa na zaujímavý príjem vášho partnera. Nemyslite iba na financie. Rozvíjajte svoju predstavivosť čítaním, pozeraním alebo počúvaním povznášajúceho a nájdete aj vnútornú spokojnosť.

Zdravie

Zdravá životospráva vás ochráni pred vlnou chrípky. Skúste počas roka bylinkové procedúry, omladzovacie a ozdravovacie centrá, pokiaľ vás trápia nejaké chronické ochorenia. Ak sa cítite zle, nebojte sa zaklopať na tie správne dvere. Radšej skôr ako neskoro. Chápem, že potrebujete byť neustále v pohybe, ale občas je výhrou vliecť sa ako slimák v športe aj za volantom. Stres by vás mohol položiť na lopatky v sychravom novembri i pred Vianocami. Tento rok praje diétam. Ak chudnete, nezabudnite na lymfodrenáž a na pokožku a krém proti celulitíde. Chudnite vo fáze ubúdajúcej Luny. Med je účinným liekom na všetky choroby od nachladnutia po chudnutie. Doprajte si ho a oslaďte si ním svoj život.