Choď na obsah Choď na menu
 


Býk

10. 3. 2010

Všeobecne

Istota, stabilita, spoľahlivosť a stálosť sú vašimi tromfami v tomto roku. Slobodné, vydajte sa za milovaného muža, tie vydaté si ho opatrujte ako vzácny drahokam, zarábajte peniaze v atraktívnom zamestnaní, pestujte koníčky, vyberte sa na letnú dovolenku a užívajte si darov dňa. Samozrejme s mierou, pretože oblasť, ktorá vás môže potrápiť sa týka vášho zdravia. Nepreceňujte svoje sily. Zaspať v práci za počítačom je viac ako varovný signál.

 

Vzťahy

Objavíte zvýraznenú vlastnosť pôžitkárstva, najmä čo sa týka dobrého jedla, pitia, stolovania, ale aj schopnosti vnímať krásne a utrácať za luxus, no a hlavne užívať si s vysneným mužom. Milostný život často súvisí s príjmom partnera. Finančne zabezpečený partner sa predsa lepšie postará o potomstvo ako ten nezabezpečený. Do septembra sa bezpodmienečne vydajte, aby vám „rybička“ na háčiku nebodaj neodplávala. Pracujte na počatí potomka. Pokiaľ tento rok uzatvoríte zväzok, urobíte všetko pre to, aby bolo vaše manželstvo trvalé a šťastné. V rodine zažijete množstvo radostných chvíľ a na priateľov sa môžete kedykoľvek spoľahnúť.

Práca

Vaša usilovnosť sa vám vyplatí a môžete očakávať prosperitu a pomalý rast v dlhodobých projektoch koncom roka. Tvorivosť, umelecké nadanie a vybraný vkus sú vašimi devízami. Veľkú pozornosť venujte svojmu zovňajšku. Kamkoľvek idete, choďte vždy pekne upravená a elegantne oblečená. Sledujte najnovšie módne trendy. Stavajte na svojom hlbokom zmysle pre zodpovednosť vo vedúcej pozícii. To platí pre všetky dôležité rozhodnutia v živote, vrátane povolania, ktoré ste si zvolila. Svojim cieľom prejavte oddanosť. Keď už sa vydáte niektorým smerom, neodbočte a vytrvajte. Aj keď vás nebaví, podarí sa vám skĺbiť zamestnanie s koníčkami a rodinou.

Peniaze

Nachádzate sa vo výhernej fáze kolesa šťastia. Ideálnym sa javí pokračovať vo finančne výnosných aktivitách z predchádzajúceho roka. Prvý mesiac nie je práve optimistický, ale nádej zomiera posledná. Začiatkom roka získate, ak si skontrolujete aktuálne zmluvy týkajúce sa majetku a investícií. V lete môžete na takto stabilne postavených základoch ryžovať. Finančne stratiť stratíte iba na pokutách rôzneho charakteru, ak zabudnete na dôkladnosť a dodržiavanie pravidiel. Materiálne prilepšenie prichádza aj zo zahraničia, či už vašim aktívnym pričinením alebo prostredníctvom obchodne výhodného kontaktu. Pribrzdite míňanie pred Vianocami.

Zdravie

Svoje zdravie tento rok postavte na piedestál hodnôt a vhodne oddychujte. Netreba zabúdať, že človek tretinu života prespí. A spať na nevhodnej posteli, znamená prebudiť sa dolámaná. Ortopedický matrac pomôže predísť bolestiam chrbta. Pri ceste do zahraničia na začiatku roka uzavrite povinné zmluvné poistenie. Šoférujte opatrne a správajte sa za volantom podľa dopravných predpisov v prvej polovici roka. Na posilnenie imunity počas celého roka pomáha nie iba sauna, no i kryoterapia – liečba chladom. V lete tiež nemusíte vylihovať na rozpálenej pláži, vyrazte s batohom do chladivých hôr. A vôbec, čo tak prirodzený zdravý životný štýl v harmonickom prostredí?