Choď na obsah Choď na menu
 


Panna

10. 3. 2010

Všeobecne

Nerobte z komára somára a pozrite sa na všetko reálne. S láskou ide všetko ľahšie. Usporiadanie života do škatuľky – v tom ste vynikajúca, ale teraz poľavte z hodnotení a viac si užívajte. Obohatia vás neformálne stretnutia s rodinou, priateľmi, spolupracovníkmi aj známymi. Občas sa oplatí míňať a potešiť srdcia blízkych. Vo všetkých oblastiach vsaďte na intuíciu. Niečo sa chystá, len to potrebuje čas na kryštalizáciu. Vytrvajte a bude z vás diamant ako z uhlíka.

 

Vzťahy

Máte pred sebou krásne obdobie plné lásky, pochopenia a pozornosti. Lásku zažijete všade, kde zavítate. Otvorte svoje srdce a ona vám doň skočí. Tie, ktoré sú samé, určite stretnú osobu, ktorá bude pre nich veľa znamenať. Teraz vás čaká množstvo ľúbostných príležitostí a možno príde aj rozprávkový princ. Úspechom sú ovenčené seriózne zväzky, nie flirty. Plánujete svadbu? Vynikajúce. Nemusíte sa na ňu chystať celý rok, nechajte všetko za seba vybaviť svadobný salón a vyhnete sa zbytočnému stresu. Na jar alebo na jeseň. S milovaným partnerom sa tešte zo spoločne strávených chvíľ. Smejte sa často, lebo mnohých týmto k sebe pritiahnete. Nájdite si čas pre priateľov, inak vám ich čas vezme v januári, v auguste a v decembri.

Práca

Zmena nie je tragédia, ale prirodzený kolobeh sveta. Jediná istota, ktorú v živote dostávame. Udalosti sa budú hýbať rýchlym tempom a vy sa musíte prispôsobiť. Ignorovanie skutočnosti nemení skutočnosť ako takú. Keď uveríte, že ste na správnej ceste, tak koniec vystrieda začiatok. Odchod zo zamestnania, preradenie na úplne inú pozíciu, začiatok podnikania a ostatné pracovné zmeny vás presvedčia, že profesionálne šťastie nájdete niekde úplne inde ako ste predpokladali doteraz. Možno budete musieť riešiť neštandardné situácie. Ste pripravená? Nič nie je také, ako sa logicky domnievate. Spôsob obživy, či už vo vedúcej pozícii alebo opatrovateľky starých a chorých, sa priblíži viac k tomu, čo cítite ako správne. Pamätajte, že tým neoficiálnym projektom sa darí viac.

Peniaze

Vo sfére financií môžete mať hlavu v oblakoch, ale zároveň treba byť nohami pevne na zemi. Vyhýbajte sa riskantným finančným transakciám v apríli a vyjdete ako víťaz aj z najzamotanejších situácií. Je okolo vás veľa ľudí, ktorí vám radi pomôžu – partner, rodičia, súrodenci alebo priatelia. Využite vo svoj prospech vašu inteligenciu, diplomatické schopnosti a rovnako aj intuíciu. Zvýšené výdavky v súvislosti s dovolenkou alebo nákupmi sa rysujú v júli a potom v novembri a decembri. Potešiteľný finančný príjem od obchodných partnerov, prípadne klientov prichádza v septembri. Pochmúrne myšlienky rozptýlite cestovaním, spoznávaním neznámych krajín a ľudí v nich. Oslobodia vás od prízemných myšlienok na materiálne bohatstvo.

Zdravie

Zmena životného štýlu spočíva v nahradení mastných a ťažkých jedál viac ovocím a zeleninou. Viac vitamínov, vlákniny, pohybu a hlavne menej stresu. Ideálny čas na zbavenie sa zlozvykov vrátane posedení pri poháriku vína či iného alkoholu. Mali by ste si uvedomiť, že zdravie sa skutočne kúpiť nedá. Venujte čas zušľachťovaniu svojho tela. Ak máte nadváhu, podarí sa vám schudnúť. Zamysleli ste sa už nad prečistením svojho organizmu? Detoxikačná kúra vôbec nie je zlý nápad. Čítajte viac kníh a pozerajte menej televízie. Počas šoférovania viac ako inokedy predvídajte. Nikto sa nestane starým iba preto, že dosiahol určitý vek, ale keď stratí svoje sny. Pestujte si ich.