Choď na obsah Choď na menu
 


Rak

10. 3. 2010

Všeobecne

V súkromí aj v práci potrebujete tento rok protipól – muža, s ktorým si rozumiete a môžete spoločne pracovať na pracovných plánoch a projektoch. Držať sa niekoho, aby ste nadobudli pocit istoty. Nechajte sa infikovať vírusom s názvom úsmev. Pomôže vám prekonať pochybnosti. Krásu totiž nevidno v postave, vidno ju v očiach, lebo sú oknami do duše. A každý má rád príjemných ľudí. Darujte si úsmev, nech slzy zotrie a bolesť zhojí. Darujte ho najmä sebe, aby ste mohli hovoriť o zdraví a nie chorobe.

 

Vzťahy

Spestrite si stály vzťah a vyhnete sa jeho ochladnutiu začiatkom roka. V ostatnej časti roka nastáva láskyplný súlad bez slov v ustálených vzťahoch a šťastie v láske pre slobodné dámy počas septembra. Vášeň a erotika vo dvojici je presne to, čo vám pomáha prekonať nespokojnosť v iných oblastiach života. Hľadajte partnera, ktorý má podobné koníčky, okrem dokonalého porozumenia. Držte opraty vzťahu pevne vo svojich nežných rúčkach. Nenechajte sa pohltiť komplikovanosťou života. Krása je totiž v tom, čo sa vám krásne nejaví. Krása je v jednoduchosti. Usporiadajte jarné pikniky s priateľmi, letné nákupné radovánky s priateľkami a v decembri oprášte zabudnuté city v rodinných väzbách a slobodné sa dočkajú solídneho sľubu lásky.

Práca

Podnetov na zmenu kariéry počas roka objavíte neúrekom. Ideálne sa vám darí, ak je práca súčasne aj vašim koníčkom. Darí sa tým dámam, čo pôsobia v umeleckej, obchodnej a podnikateľskej sfére. Profesionálny život v letnom období poznačia neočakávané udalosti. Tentoraz treba byť skúpou v dôverčivosti voči kolegom, spoločníkom a osobne dohliadať na dôležité veci. Môžu im predchádzať cesty a stretnutia s obchodnými partnermi. Tých zahraničných sa oplatí kontaktovať na začiatku a koncom roka. Ak ste doposiaľ váhali, či začať študovať, teraz využite možnosti. Okrem cudzích jazykov sa zamerajte na rozvoj vedomostí v oblasti filozofie, kulturológie, histórie, pedagogiky alebo sociológie.

Peniaze

Objavia sa zisky aj straty. Materiálnou núdzou však určite trpieť nebudete. Prvé dva mesiace prekonajte pesimizmus. Nehovorte, že je vám to jedno. Nie je! Na jar sa vám možno podarí uzatvoriť výhodnú obchodnú či výhodnú pracovnú zmluvu, čo je ďalší príjem k tomu aktuálnemu. Prehodnoťte všetky partnerstvá v tom finančnom zmysle. Rozviažte tie nefunkčné a nadviažete nové. Načúvajte radám starších a skúsenejších, ktorí už niečo preskákali a vedia ako a kde investovať a do akých záležitostí nie, ani v najhoršom sne. V stretnutiach s ľuďmi dbajte na úsmev, príjemný vzhľad a pestujte si imidž. Peniaze investované týmto smerom sa vám vrátia cez výhodné kontakty a uzatvorené zmluvy. Stanovte si reálne méty a určite ich tento rok naplníte.

Zdravie

Od apríla do júla vás môžu prekvapiť rôzne výkyvy v oblasti zdravia. Rodina je pre vás základ a skôr ako chorobu pocítite na tele, usadí sa najskôr v duši. Riešte situácie v rodine skôr ako dôjde k jej vyostreniu. Dôležité je neupadnúť do depresie a veriť v pozitívny vývoj situácie. Sústreďte sa najmä na psychiku a ostatné sa už prispôsobí. Dôležitý je relax duše a až potom aj tela. Pre vaše znamenie je chúlostivé trávenie. Keď vás bolí žalúdok, zamyslite sa, akú negatívnu emóciu nemôžete stráviť – nenávisť, strach, pasivitu, trápenie? Radšej sa vyžalujte kamarátke ako to zlé dusiť v sebe. Nepreceňujte svoje sily, nepodceňujte chrípkové vlny a športujte s mierou a do konca roka nastane pozvoľný ústup zdravotných problémov.