Choď na obsah Choď na menu
 


Ryby

10. 3. 2010

Všeobecne

Tak ako Alica v ríši divov, aj vy sa nestihnete začať ani čudovať šťastnému splneniu väčšiny vašich snov a túžob. Každý deň objavíte niečo nové. To je presne to, kvôli čomu sa oplatí vstávať z postele aj počas chrípkovej sezóny. Jedným zo znakov vašej jedinečnej osobnosti je odvaha a schopnosť pomenovať veci pravým menom a podať to ľuďom zabalené v nádhernom obale. Využite to! Očarujte ostatných, motivujte ich a zbierajte odmenu.

 

Vzťahy

Láska vás stretne úplne v banálnej situácii a v okamihu, keď to budete najmenej čakať. Vhodný čas je január a február, kedy budete viac naladená na spoločenské stretnutia a možno sa pridáte k nejakému zvláštnemu spoločenstvu. Ten nezabudnuteľný očarujúci objekt môžete stretnúť aj na dovolenke mimo turistickej sezóny. Ak ste sama, zvyšujete si šancu nájsť toho pravého s narastajúcim počtom úlovkov. Lenže, ako ho medzi nimi spoznať? Pokiaľ ste i len na chvíľu zauvažovali nad tým, že ich vyskúšate všetkých, rýchlo na to zabudnite. Rodinu na letnú dovolenku radšej neťahajte. Ak ste viazaná, pravdepodobne sa musíte rozhodnúť medzi dvoma mužmi. Komu dáte svoje srdce? Kto je dôležitejší? Vášnivé poblúznenie alebo stály partner? Podajte si ruku s milostnou náklonnosťou a druhú polovicu roka si v stálych vzťahoch vychutnávajte.

Práca

Čakajú vás osudové zmeny v tvorivej činnosti. Práca, ktorá je pre vás koníčkom sa stane trvalým pracovným pomerom. Štúdium je tento rok pre vás radosťou. Dokonca nie je vylúčené aj vzdelávanie v zahraničí. Trénujte rétoriku, načúvajte kreativite a pracujte sama na seba. Preukazovať rešpekt voči autoritám sa vám nechce, čo môže vyvolať roztržky v zime, v lete to vyvrcholí, no do zimy sa to urovná. Výhodou pred nadriadenými sa ukazuje vaša schopnosť nadchnúť a strhnúť so sebou iných. Dôverujte si a povýšenie je v apríli na svete. Pokiaľ vaše nápady nikto neberie vážne, prepracujte koncept a seriózne argumentujte. Niekto totiž potrebuje vidieť čísla. To sú pre neho naozajstné výsledky. Tie vaše čísla na výplatnej páske uvidíte koncom roka na prémiách.

Peniaze

Pravidelný príjem by mal úplne bezproblémovo pokryť bežné výdavky a možno sa vám dokonca podarí i vytvoriť nejakú tú rezervu. Ak vás navštívi príbuzný s problémom s názvom dedičstvo, asi sa dostanete do nepríjemného rozporu. Avšak vo finančnej oblasti sa vám darí. Dosť možné, že objavíte cestičky k vedľajšiemu príjmu. Vyzerá to teda, že šťastie začína pociťovať prvé znaky únavy a občas si oddýchne aj na vašich pleciach. Hlavne sa s ním nezahrávajte! Žiadne stávky ani iný hazard! Príjem vám síce zabezpečí umenie alebo komunikácia, no zostaňte hlavou v reálnom svete a pokúste sa myslieť ako obchodníčka. Akákoľvek snaha tohto druhu sa vám vyplatí. Vytrvalosť pri realizácii plánov vám prinesie zaslúžené ovocie.

Zdravie

Zimné obdobie prvých dvoch mesiacov so sebou prináša zvýšené riziko chorobnosti. Chrípka na nás číha všade naokolo, a tak je veľmi dôležité vyhnúť sa jej skôr, ako nás napadne. Prevencia je nevyhnutná, a preto by ste jej mali venovať pozornosť aj vy. Je to jednoduchšie, ako sa potom dostávať z choroby. Obliekať sa treba nielen pekne, ale aj teplo, ak to počasie vyžaduje. V lete medzi jedlami treba dodržiavať minimálny časový odstup. Keďže žalúdok nie je miešačka, niektoré kombinácie môžu spôsobovať tráviace ťažkosti. Hovorí sa tomu aj kameň v žalúdku. Koncom roka by ste kvôli nemu potom museli klopať na dvere lekára. Pobyt pri mori vás duševne aj telesne uspokojí na jeseň a v zime.