Choď na obsah Choď na menu
 


Škorpión

10. 3. 2010

Všeobecne

Možno si poviete, že vás už nemôže nič závažné prekvapiť a máte pravdu. Zachovajte si tento postoj a môžete na ňom stavať hoci aj mrakodrapy. Ako sa správate sama k sebe, tak sa k vám budú správať aj ostatní a od toho závisí aj úspech akéhokoľvek tohtoročného snaženia. Rodinných príslušníkov ubezpečujte o svojej láske, uvedomte si zodpovednosť vo vzťahoch a do práce vložte riadnu dávku tvorivej predstavivosti. Pozor, hry s ohňom bývajú nebezpečné.

 

Vzťahy

Zostávať vo vzťahu zo zvyku alebo nie? Napíšte si pre a proti, potom sa rozhodnite. Partnerské spolužitie je niečo krehké a individuálne. Stály partner možno nie je osudová láska a sex s ním zovšednel, no ak vás podrží v dôležitej chvíli, stojí za to vydržať s ním aj ďalej a vážiť si ho. Romantické chvíle prežijete buď s partnerom alebo s niekým, koho ste nedávno spoznali už v marci. Tu nastávajú dve možnosti: ak je to so stálym partnerom zaobíde sa to bez dusnej atmosféry doma v ďalších jarných mesiacoch, ak nie - o scény máte postarané. Dovolenkový úlet sa môže prejaviť na vašom zdraví. V lete si dajte v láske pauzu. Šťastie v láske nájdete najmä v posledne štvrtine roka. Okruh priateľov sa zmení, počítajte s tým.

Práca

Niet lepšieho receptu na úspech, keď vás práca baví a je súčasne vašim koníčkom. Poľahky prekleniete nie veľmi priaznivé prognózy zo začiatku roka a od marca začnite zbierať úrodu. Zásady nie sú okovy, ale výraz precítených morálnych kvalít. Držte sa ich a predídete komplikáciám. Majte prehľad o situácii na pracovisku. Nevedomým zostáva ten, čo sa nepýta. Ak za týchto okolností zlyhá kolega, môžete spokojne dodržať termíny. Zodpovednosť je presne to, čo vás vystrelí do výšky ako trampolína postavením aj platovo. Niektoré veci môžete vykonať iba raz, tak ich treba dokončiť. Vyvarujte sa protizákonných činností v zamestnaní. Kontrola z úradu by na to určite prišla. Lekcie vstupujúce vám do cesty, preverujú vaše sily a odhaľujú skryté rezervy.

Peniaze

Výška, váha, bankové konto či značka auta sú bezvýznamné, ak sa cítite byť šťastnou. Váš pocit spokojnosti pramení skôr z míňania peňazí na koníčky, záľuby a relax ako zo zarábania. A to je dobre! Predchádzate tak vyčerpanosti z práce. Napriek tomu, že vám prísun financií brzdia vonkajšie okolnosti, ktoré nie sú vo vašej moci, aby ste ich ovplyvnili, udržíte si finančnú hladinu na úrovni minulého roka. Získate vďaka zahraničným kontaktom, ak ste sa priebežne zdokonaľovali v cudzom jazyku. Dobre si poistite majetok v cudzine a dôkladne zvážte možné kúpy. Prínosom je mať prehľad o aktivitách spolupracovníkov, aby ste nové informácie využili pre svoj prospech a nie naopak. Letné mesiace sú ako stvorené na získanie ocenenia.

Zdravie

Prísun energie z vás vyžaruje. Je vašim rozhodnutím, či ju miniete v posilňovni, na budovanie kariéry alebo na milostné dobrodružstvá. Najrôznejšie zdravotné komplikácie sa však môžu objaviť, keď si zložíte ružové okuliare a svojho miláčika uvidíte iba čierno-bielo. Partnerské vzťahy sú prepojené aj so psychikou, aj s telom. Nevypovedané pocity sa ukladajú, ukladajú, až sa raz prejavia. Formou nepríjemných náhod, zápalových ochorení alebo chronických chorôb. Oslabená imunita, stresové situácie počas tohto roka v kombinácii s chlórovou vodou môžu spôsobiť, že budete nútená navštíviť gynekológa. Dôkladne si zvážte pre a proti, kým si ľahnete pod nôž plastického chirurga. Odpustite všetkým, čo vás rozčuľujú. Uľavíte svojmu srdcu.