Choď na obsah Choď na menu
 


Kozorožec

10. 3. 2010

Všeobecne

Telo s dušou si rozumejú a tak sa prirodzene dostanete do stredu pozornosti iných. Čakajú vás zaujímavé stretnutia. Možno nájdete v zahraničí perspektívneho obchodného partnera, ale aj priateľa. Snažte sa dať do poriadku obchodnú i súkromnú korešpondenciu a prepracujte si svoj systém hospodárenia s financiami. V ľúbostnom živote divoká romantika, v rodine trma-vrma. Proste nič nepôjde jednoducho, ak existuje možnosť komplikácií.

 

Vzťahy

Lásky si užijete dosť, a to vo všetkých podobách. Rodina alebo terajší partner sú istoty, ktorých sa treba držať. Ak oheň v novom kozube ešte nehorí naplno a ten v aktuálnom partnerstve ešte nevyhasol úplne, nedeje sa v negatívnom slova zmysle pravdepodobne nič vážne. Pre osamelé srdcia zakázaná láska nadobudne nepochybne svoje nezameniteľné čaro. Buď zažijete nečakaný rozchod v afekte, alebo náruživý vzťah, ktorý vznikne z krátkeho stretnutia nabitého erotikou. Čaká vás búrlivá aféra. Nie je vylúčené ani úplne bezhlavé zamilovanie. No ak dostanete kopačky, zbavte sa aj všetkých spomienok na neho. Receptom na zlomené srdce je úplná zmena prostredia. Ideálny rok na pestovanie priateľstiev, len si musíte vyjasniť, ktorí sú naozajstní priatelia a ktorí iba známi.

Práca

Vy ako typický pracant sa ľahko vyrovnáte aj s turbulenciou v pracovnej oblasti. Žiadny pravidelný osemhodinový pracovný čas, voľné popoludnia a víkendy iba pre seba. To je len sen! Slová chvály od nadriadených a ponuku na vyššiu pozíciu si treba aj zaslúžiť. Tempo je neskutočné, a ak sa chcete udržať čo najdlhšie, treba tancovať ako vedenie podniku píska. Vo vedúcej funkcii je nutné sústrediť sa i na medziľudské vzťahy na pracovisku. Síce nič vážne, bežné nedorozumenia, ktoré len treba uviesť na pravú mieru. Lenže v prípade kontroly, ktorá je v lete možná, by tento omyl mohol mať iné dôsledky.

Peniaze

Investovať alebo neinvestovať? Áno či nie? Ak áno, kam? V marci je vhodný čas. Nepúšťajte sa do žiadnych špekulácií ne burze, ani keby makléri ručili zaručeným úspechom a prežijete pekné chvíle. S vašim talentom hospodáriť spravodlivo prerozdelíte peniaze zarobené v minulom roku, aby vám stačili na všetko, čo k životu potrebujete. Investujete ich konzervatívne do overených bankových či obchodných transakcií a môžete si užívať. Počas nákupov si nechajte poradiť odborníkmi, aby ste sa vyhli reklamáciám zakúpených výrobkov. Pestujte užitočné vzťahy. Prispejú svojou troškou k úspechu v tajných a dlhodobých projektoch, ktoré vám zaistia dividendy.

Zdravie

Cítite sa jednoducho úžasne a plná sily. Pripravená na akúkoľvek športovú akciu, len nech tam je zábava. A ak vami nebudú lomcovať psychické pohromy, nebudete mať ani problémy so stravovaním. Iba ak na cestách do zahraničia počas obdobia august až október. Imunita je v poriadku, a tak sa s chrípkovou epidémiou vysporiadate takmer okamžite. Ale nič nepodceňte. Ak prechladnutie nevyležíte, príde recidíva. Veľa ovocia, zeleniny, celozrnné výrobky sú ďalším stavebným kameňom pre vaše pevné zdravie. Chrbtica a kĺby ich jednoznačne potrebujú. V lete pozor na prehriatie organizmu. Nespoliehajte sa na pocit smädu, pite tekutiny preventívne kvôli obličkám a močovému mechúru. Aj z farbenia vlasov môžete dostať alergickú reakciu, tak nezanedbajte pokyny v návode.