Choď na obsah Choď na menu
 


Vodnár

10. 3. 2010

Všeobecne

S vami je to trochu komplikované. Keď máte darovať srdce, pribalíte k tomu hneď aj svoju dušu a ak tento darček dva v jednom putuje na zlú adresu, je z toho riadne sklamanie. No a potom sa veľmi ťažko sústreďujete na riešenie ostatných časti vášho života. Naučte sa tešiť trebárs aj z toho, že každý deň je rovnaký ako ten druhý. A až pochopíte, že mať „to svoje isté“ neznamená nudiť sa, ale užiť si harmóniu, objavíte ukrytú radosť zo života. Konajte aktívne začiatkom roka, oddychujte na jeho konci.

 

Vzťahy

Každá žena má svoje vrtochy. Buďte rada, že nie ste mužom a nemusíte to znášať. Ten váš si ich užije z vašej strany dostatok v prvej štvrtine roka a na jeseň. Nájdite si bútľavú vŕbu. Vyžalujte sa kamarátke, ak si chcete udržať svoj stály vzťah. Romantická vlna na jar prináša možnosť novej známosti nezadaným dámam. Že vás sa to netýka, lebo o vás nemá záujem? Nie každý muž si vás nevšimne preto, že by ste nestáli za hriech, skôr preto, že je šťastne zadaný. Takže neberte to ako osobnú urážku. Amor vás vytrvalo obletuje, ale než vás trafí, zažijete zopár letných búrok. Tento rok je pre vaše znamenie vhodným na uzatvorenie sobáša. Keď sa aj rozhodnete risknúť to a vytvoriť pár v dobrom aj v zlom, nevzdávajte sa hneď svojej samostatnosti.

Práca

Ste fakt dobrá. Taká neskutočne kvalifikovaná a snaživá, že si to váš nadriadený bez vás ani nevie predstaviť. Vy bez neho hádam aj áno. Do práce ste pripravená sa absolútne vložiť. Pýtate sa sama seba, či nie je čas na zmenu, či zostať? Lenže prevziať za svoje rozhodnutie zodpovednosť vám naháňa hrôzu. V tomto zmysle len pokojne. Rozhodnutie „zmena alebo nie“ dozrie vo vás neskôr ako počas pesimistických prvých dvoch mesiacov. Malé víťazné bitky už budú za vami, nájdete čas pozerať sa dopredu a budovať vedúce postavenie na polroka. Tento rok by ste sa nemali vzdelávať ďalej. Je to len ďalšia príťaž. Na nové informácie využívajte informačné technológie. Kolegom treba objasniť, že ste síce milá, ale nie naivná a využívať sa nenecháte. Tým, ktorí budú mať s chápaním vášho nového ja ťažkosti, sa nebojte klepnúť po prstoch. Najskôr potom si to uvedomia.

Peniaze

Milujete peniaze a oni milujú vás a toto je istá láska na tento rok. Pokúste sa zúročiť svoj kapitál v prvých troch mesiacoch, aby ste si v budúcnosti mohli udržať svoj doterajší štandard. Ak hneď neutratíte všetko, čo skončí na vašom účte, budete si to môcť aj neskôr dobre užívať. Úspech v zamestnaní vám tiež prinesie nejaký ten neplánovaný príjem navyše. Napriek tomu väčšie investície zvažujte a vyhnite sa impulzívnemu nakupovaniu. Obdobie od apríla do júla, aj celé letné prázdniny sú dosť rizikové pre peňažné transakcie, ak sa nepopasujete s konkurenciou. Partnerovi sa finančná situácia vylepší od júla do októbra a ak pracujete vo vedúcom postavení, tak aj vám. Cesty predstavujú zbytočne nervy a vyhodené peniaze. Kúpu nehnuteľnosti strategicky zvážte.

Zdravie

Terapia krikom. To by bolo niečo pre vás! Pretože čokoľvek prežívate, prejaví sa to okamžite na tele. A prežívate toho dosť. Ibaže takmer všetko sa ukrýva pod nasadenou maskou pokoja. Len oči z ničoho nič slzia. Precitliveným očiam pomôžu očné kvapky a okuliare. Duši - vyžalovať sa. Spríjemnite si život. Používajte pohodlný, hebký a zároveň antialergický materiál. Keď už ste alergická na niektorých ľudí, nech minimalizujete tie skutočné alergické reakcie. Naplánujte si dovolenku v niektorom z wellnesscentier. Podstatné je, aby ste dobre vyzerali a tak sa aj cítili. S vysokým cholesterolom sa nezahrávajte a dbajte na pokyny odborníka. A vôbec lieky, vrátane potravinových doplnkov, užívajte len na základe odporúčania. Nie ledabolo!